O nás

TOMAKO CZ s.r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej autodoplňků, náhradních dílů a pneumatik pro nákladní, dodávková a osobní vozidla.

Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích, kde se také nachází centrální sklad s možností osobního odběru objednaného zboží. Distribuci k zákazníkům zajišťujeme ve spolupráci s Českou poštou do 1-2 pracovních dnů od data objednání, pro dodání nákladních pneu využíváme vlastní dopravu. Našimi zákazníky jsou dopravní firmy, prodejci autodoplňků a ND z celé ČR.

Jsme oficiální distributor nákladních pneumatik zn. WESTLAKE pro český trh. Našemu dodavateli pneumatik pro nákladní vozidla, společnosti ZC Rubber, patřilo v letech 2017-2018 10. místo v žebříčku celosvětových výrobců pneumatik dle dosaženého obratu.

Veškerý nabízený sortiment nakupujeme přímo od výrobců, takže můžeme vždy nabídnout  zajímavé ceny.  Pro naše zákazníky připravujeme pravidelné promoční akce, ve kterých mají možnost zakoupit vybrané produkty za nejvýhodnější ceny, případně získat k objednanému zboží praktický dárek.

Pracovníci obchodního oddělení jsou vždy připraveni zodpovědět Vaše dotazy či připomínky, případně poradit s výběrem vhodného produktu s jediným cílem – Vaše maximální spokojenost s nákupem a ochota se k nám pravidelně vracet.

 Vaše TOMAKO CZ

 

 

                                                                                                                                                                            

Westlake

          Jsme oficiální distributor pneumatik WESTLAKE pro nákladní vozidla v rámci ČR

IMG_8907