Tomako » O nás

O nás

Tomako CZ s.r.o. je česká obchodní společnost se zaměřením převážně na obchod s autopříslušenstvím, palivy, ochrannými pomůckami a dalším zbožím. Své podnikatelské aktivity společnost Tomako CZ s.r.o. rozvíjí hlavně směrem do a ze zámoří, naše renomované obchodní partnery najdeme v Číně, Thajsku, Brazílii nebo Indonésii. Čilé obchodní vztahy jsou však také s výrobními a obchodními společnostmi ze zemí Evropské unie, nejčastěji na západ od našich hranic.

Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích, v části Dobrá Voda. V tomto krajském městě jsou k dispozici také rozsáhlé skladovací prostory, ze kterých se distribuuje prodejní sortiment po celé České republice. Skladovací prostory můžeme nabídnout jak přímo v Českých Budějovicích, tak také v logistickém areálu v Lišově, který se nachází na trase ČB – Brno. Při našich logistických službách čerpáme z mnoholetých zkušeností našich sesterských společností, jakými jsou např. Corax s.r.o., Corax trading s.r.o. Disponujeme kolektivem mladých, a přitom zkušených pracovníků, kteří udělají pro Vaši spokojenost maximum.

Hlavním mottem společnosti je ,,Pouze naprostou spolehlivostí a mimořádnou flexibilitou podpoříme naše obchodní partnery,,. Filozofie naší firmy nezná slova nejde, nelze, neumíme. Řekněte nám o Vašich požadavcích více a my Vám navrhneme nejvhodnější a nejekonomičtější řešení. Řekněte nám, co potřebujete zajistit, jaké potřebujete zboží,  a během několika dní předložíme nabídku a zajistíme dodání zboží až do Vaší firmy.